www.quartermile.ws Forum
October 23, 2017, 03:33:03 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: e-mail: forum{et}quartermile.ws

Home   Help Search Login Register Chat  
Pages: [1]   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Author Topic: Skup sekte "Zadnja Prava Alfa" (ima par velikih slika)  (Read 2220 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
sira
Sirko from Japirko
Super Moderator
Tuner

« on: October 24, 2006, 12:42:08 AM »

Dakle, dogovor je pao da se nađemo 22.10 oko podne u Gračacu, ustao se ujutro u 7 i 30 ružno vrijeme u Splitu, kontam kako će tek biti u Lici, popio kaficu, otišao na pumpu, i krenio put Sinja gdje sam se trebao naći sa "Južnodalmatinskim ogrankom" u 9 i 15 stižu dvije 75-ce iz Metkovića, cijela obitelj: Jure (AR75 na alfistima) i brat mu, te s njima Jurina cura, mlađi brat i otac, koji također ima 75-cu ali trenutno su mu karbovi riknuli pa nisu mogli doći sa sve tri  :klap: , krećemo dalje prema Gračacu, jedva ih pratim jer mi lamena i Michelin Energy ne daju, čak sam zamalo i zaginuo pri jednom prestizanju jer lamela uopće nije hvatala preko 3000 okr. stižemo u Gračac oko 11 i 20 taman popijemo kavu i stiže pola zagrebačke grupe,  tri 75-ce, Stefanics, Miha, a deset minuta kasnije i ostatak Ciccio-75, Superfly TNT, Nino aka-Taliban drifter i tu slijedi upoznavanje, kako nisam svima zapamtio imena, bio je tu jedan momak sa 156-com jer mu je 75-ca trenutno na lakiranju.

Nakon kave zaključujemo da nema smisla ići na Plitvice jer pada kiša i spuštamo se prema moru u Zadar, stajemo poviše Benkovca za jednu grupnu fotografiju:

Tu nam i Nino pokazuje kako se drifta po skliskim cestama ravnih kotara, snimke nemam ali ako netko od onih koji su bili uploadira stavit ću link, spuštamo se na novi stari Maslenički most i prema Zadru, tamo je pao ručak, i pridruživanje Zadarskog ogranka sekte, Arman, Ante (Max na Alfistima) i još jedan momak koji je kupio onu V6 od Richarda

Slijedi Odlazak na rivu kod morskih orgulja di smo napravili još jedno poziranje te traženje parkinga za malo driftanja.

Kad smo to pronašli, Miha i Nino su prezentirali svoje umijeće i taman kad je Stefanics pokušao driftat došla je policija, i gnjavila slijedečih sat-dva, Stefanics dobio kaznu 400 kn, koju smo podjelili međusobno, popili još jedno piće i oko 19.30 krenuli doma.
Nadam se da će sa prvim lijepim vremenom bit ponovljen susret, jer stvarno je bilo dobro, posebno priznanje Cicciu-75 jer je došao sa autom spuštenim za dva zuba i bukvalno mu je karter bio 1 cm od poda, a on je za susret prevalio skoro 1000 km, Zagrepčani i Metkovci oko 700 ja samo 450 a zadrani 3 km, ali su se odužili domačinstvom  :klap:

crank
Guest
« Reply #1 on: October 24, 2006, 08:05:39 AM »

smrc ,volio bi da sam i ja bio tu :glavomuzid:
STOLE_ABARTH
Guest
« Reply #2 on: October 24, 2006, 09:05:28 AM »

sira jesi mi poskido karbratore::

ima tih alfi ima  fora...
GaD
Guest
« Reply #3 on: October 24, 2006, 09:12:50 AM »

lijepo vas je za vidjeti:::cool:
STOLE_ABARTH
Guest
« Reply #4 on: October 24, 2006, 09:23:42 AM »

ko ce mene pogledat s onom truljom molim te ljepo...
Robi
Mestar
*

Tipo 16v

« Reply #5 on: October 24, 2006, 12:03:18 PM »

Alfe su prekrasne! :smiley_abuv:

Lampredi twin cam
sira
Sirko from Japirko
Super Moderator
Tuner

« Reply #6 on: October 25, 2006, 12:28:30 AM »

Evo i Superflyevog izvještaja:

pocelo je bezazleno

kavica u gračacu

negdje na velebitu

rucak u zadru

alfa i more, sta ti treba vise?

i na kraju vecera u korenici

sira
Sirko from Japirko
Super Moderator
Tuner

« Reply #7 on: December 02, 2006, 02:56:28 PM »

Evo link na članak koji je izašao u Maxi Tuningu

http://img100.imageshack.us/img100/5728/maxytuningcc4.jpg

crank
Guest
« Reply #8 on: December 02, 2006, 06:47:46 PM »

jesil ovo sam pisao ili ti je neko pomagao LOLLOL:)obican:rock::rock::lol2:
sira
Sirko from Japirko
Super Moderator
Tuner

« Reply #9 on: December 02, 2006, 09:37:44 PM »

Ma ne znam ti ja što tu piše, ja sam samo stavio X na kraju umjesto potpisa, ali znam gledat slike LOLLOL

ciccio75
Guest
« Reply #10 on: March 12, 2007, 11:27:46 PM »

to je bio dan za pamcenje:smiley_abuv:,treba to ponovit::
Pages: [1]   Go Up
  Send this topic  |  Print  

Jump to: