www.quartermile.ws Forum
June 25, 2018, 01:15:21 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: e-mail: forum{et}quartermile.ws

Home   Help Search Login Register Chat  
Pages: [1]   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Author Topic: Moj MS (pitanja-problemi-ogdovori)  (Read 1768 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
ALFALUDjAK
Guest
« on: January 10, 2007, 08:33:12 PM »

Za sada sve radi dobro, sutra moram srediti instalaciju u autu i montiram sve unutra ::

ALFALUDjAK
Guest
« Reply #1 on: January 25, 2007, 08:18:35 PM »

Polemio sam si na plochicu tranzistor i one gluposti da osposobim turnich na instrument plochi, izvukao pin van i stvar radi sve 5!!!

Spojio sam na JS3 Otput2 pin

Ali imam jedan mali problem (ako se to tako mozhe nazvati), naime STALNO mi se u ovim pravokutnicima u megatuneu ispod saticha di pishe fuel pump, fidle/spark off, bla bla bla u kvadratichu di pishe OUTPUT 3 deshavaju chudne stvari, stalno mi se prebacuje ON-OFF-ON-OFF-ON-OFF-ON-OFF i tako cijelo vrijeme ali turnich radi normalno i kazaljka je mirna i pokazuje priblizhno kao i ona u megatuneu.

Otishao sam u postavke OUTPUT-a i tamo je pod Output3 stavljeno na OFF, kad stavim na bilo shta drugo kazaljka na instrument plochi pochne skakati 500 okretaja gore - dole i kad opet vratim na OFF opet sve radi dobro samo mi se opet stalno ono pali i gasi!!

Shta bi moglo biti posrijedi?

Koristim 029v kod i do sad je sve bilo oke, nije se nishta palilo i gasilo
Bubba Zanetti
Apprendista
*

« Reply #2 on: January 26, 2007, 09:41:28 AM »

2 ALAFALUĐAK:

Ne opterećuj se sa time - ako radi tach out - ovo ostalo je sve OK, bolje što prije sve vrati nazad , što više vozi i logiraj, analiziraj, popravi smjesu, opet vozi , logiraj itd, itd   sve dok ne razvališ klipove ili ne dobiješ neke  rezultate
 :shpaner:

"Never argue with an "misinformed person".
 He will just drag you down to his level and beat you with experience."

ALFALUDjAK
Guest
« Reply #3 on: January 26, 2007, 09:51:47 AM »

Tako sam i mislio, bezezleno je samo mi ide na jetra shta mi se to pali i gasi obican

evo sad idem polemit i Launch control i flat shift  :bilder:

EDIT - LC spreman i radi sad josh samo trebam prekidach kupit i TEST
ALFALUDjAK
Guest
« Reply #4 on: January 29, 2007, 09:32:40 AM »

Motor na 0,5 bara radi ko urica / ja presretan

nego, jebesh AUTOGAUGE, jucher sam snimio logove i skuzhim da imam peak-ove boosta od 0,9 bara a radni tlak je 0,85 a na chukici pishe 0,6-0,7 ONO pokvarila se morat chu ju "prilagodit" kombinirkama

svaki dan postajem sve pametniji

upalim danas magatune i megalog viewer, kopam ja malo po tome i skuzhim opciju di uzme mapu goriva korishtenu prilikom snimanja LOG-a i da ti 8x8 tablicu u kojem upishesh zheljene AFR u zheljenom podruchju okretaja i tlaka, onda stishesh tipku di pishe analyze i on sam prema snimljenom logu (vozhnja 7 kilometara) i prema zadanoj tablici AFR korigira smjesu tj. trajanje otvorenosti injektora.

to napravim nekoliko puta i smjesa bi trebala biti ujednachena tj. prema zadanim parametrima omjera goriva i zraka

Iskreno, jako mi se sviđa megasquirt, programi za korishtenje su jako dobro objashnjeni - samo treba chitati (to je ono shto ja ne radim nego uvijek tezhim putem idem), dobra je tehnichka podrshka, prihvatljiva je cijena, moguchnosti su mu samo u granicama onog shta mozhesh polemiti

sljedechi korak mi je slozhiti boost controler da mi u prvoj u drugoj ne fila max tlak, strah me da ne strgam diferencijale a teshko ih je pronachi cijele , naravno i boost isto kontrolira megasquirt

evo tu mozhete vidit neke funkcije: http://megasquirt.sourceforge.net/extra/index.html
ALFALUDjAK
Guest
« Reply #5 on: January 29, 2007, 09:34:59 AM »

HVALA VELIBORU i AKULI ::::::
Robi
Mestar
*

Tipo 16v

« Reply #6 on: January 29, 2007, 11:12:38 AM »

:rock:

Lampredi twin cam
Pages: [1]   Go Up