www.quartermile.ws Forum
July 02, 2020, 08:05:30 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: e-mail: forum{et}quartermile.ws

Home   Help Search Login Register Chat  
Pages: [1]   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Author Topic: Skakavac se vratio iz engleske  (Read 1546 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Dominik
Apprendista
*

« on: July 10, 2006, 10:55:16 PM »

zeljko.....nesto si me htjeo pitati kad se vratimo......

da cujem.....

ono tamo je 95% inzenjerksog motosporta u iducih 30 godina,......

mi smo svoje odradili....zavrsili cijeli event, prosli sve staticke i dinamicke testove.........bili 35. od 59 timova i pokazali da ipak nesto znamo......sve dinamicke evente je zavrsilo samo 29 timova.....samo je pitnje mogucnosti na zalost.....tj. opreme ......

ono sto vrhunski timovi tamo rade je potpuno jednako F1 ...... od svojih ECU-a s svima zivim telemtrijama i podesavanjima na volanu,  gro karbona, od felgi do lonaca.....do proizvodnje vlastitih dyno-a za osobne potrebe.......

Engleska je raj motosporta.......::

btw. mi smo biti najtezi skakavac...180kg i 102ks rade jako, jako opasno.......:rock:
Zeljko
Administrator
BARBA

AGA

« Reply #1 on: July 10, 2006, 11:14:46 PM »

:smiley_abuv: POHVALE vezano za izlet...

Zajebi tih 30 godina...

Tek sada znas da je engleska tun meka!..
Prisjeti se cija je kocnica pohvaljna i dobila znamjenje u toj GREAT zemlji!...

Evo stranice i samostalnog igraca koji je napravio svoju kocnicu...

The First, DASTEK UNICHIP TECHNICALLY THE BEST; If you need more POWER, you need more AIR(cmf)
Dominik
Apprendista
*

« Reply #2 on: July 11, 2006, 10:14:16 AM »

bas je izlet.....i to vrhunski.....

jedina razlika kod ovog natjecanja je da osim onih rezultata koje pokazes voznjom finalnog proizvoda,  moras jos sucima, koji 20 godina konstruiraru trkace aute.....mr.Brown je postao mentor natjecanja.....objasniti da je bas takova konstrukcija i izbor materijala i tehnologije najbolji za izradu formule strudent prema njihovom pravilniku......

sta mislis jel mozes skupiti dovoljno ljudi sa adekvatnim znanjem samo da budu suci za takovo natjecanje u Hr... ? ....pa da i mi pokusamo nesto organizirati....transfer znanja na ovakovom eventu je savrsen......

Engleska nije tuning meka.....oni proizvode......tuning je za amere.....i siroke mase......::
The Green Beast
Guest
« Reply #3 on: July 11, 2006, 08:07:16 PM »

tuning je za amere.....i siroke mase......::

Svaka cast... tu se potpuno slazemo.....  a za takvo nesto treba puno slobodnog vremena i volje... mozda ako se nade koji sponzor... mozda....
FiKi
Rokie
*

« Reply #4 on: August 11, 2006, 01:09:42 PM »

bokte...sjećam se prva dva sastanka formula student tima(na ta sam jedino bil, posle bye bye fsb :tuzan: )...ekipa bila zbunjena do boli..hehe..al drago mi je da ste uspeli sve to napraviti kak spada :smiley_abuv:
vidim mirek u svojoj tipičnoj pozi glupiranja...ahahahaha
Pages: [1]   Go Up
  Send this topic  |  Print  

Jump to: